Kierunki studiów > Studia II stopnia > Pedagogika > Edukacja elementarna z językiem obcym

Edukacja elementarna z językiem obcym (2-KRK-PEEEJO-Z2)

niestacjonarne, 2-letnie
Język: brak danych

Magisterium z pedagogiki

Absolwent może ubiegać się o przyjęcie na studia doktoranckie oraz na studia podyplomowe

Po ukończeniu specjalności, absolwent uzyskuje uprawnienia pedagogiczne i nauczycielskie do pracy w przedszkolach i innych typach wychowanie przedszkolnego oraz jako nauczyciel klas I-III szkoły podstawowej. Po ukończeniu specjalności absolwent uzyskuje dodatkowe uprawnienia do prowadzenia zajęć z języka obcego w przedszkolu i klasach I – III szkoły podstawowej. Posiadane kompetencje: - organizacyjne, diagnostyczne, społeczne - absolwent został wyposażony w wiedzę teoretyczne i praktyczną niezbędną w pracy nauczyciela i pedagoga, posiada umiejętności w zakresie współpracy z rodzinami i środowiskiem, - organizowania szeroko pojętej działalności w przedszkolu, szkole i środowisku, - posiada cechy kreatywne.

Efekty kształcenia dla kierunku Pedagogika zatwierdzone Uchwałą nr 147/2008-2012 Senatu Uniwersytetu Opolskiego z dnia 26. 04. 2012. Program studiów określono Uchwałą nr 40/2012 Rady Wydziału Historyczno-Pedagogicznego Uniwersytetu Opolskiego z dnia 12. 04. 2012.

Efekty kształcenia